LOTUS

Zegarki Lotus powstają od 1982 roku, kiedy to renomowana i ceniona na całym świecie firma Festina Group rozpoczęła wprowadzane na rynek swych kolejnych marek. Trzeba zaznaczyć, że projektanci marki Lotus częściej stawiają na żywe kolory, fantazyjne linie, ozdobne detale oraz niebanalny design. Co istotne, swe innowacyjne projekty zegarków są wstanie urzeczywistnić, wykorzystując przy tym materiały takie jak stal nierdzewna i skóra, czyli znamienne dla klasycznych kolekcji zegarków.
Dzięki aktualności z trendami i nowatorskiemu designowi zegarki męskie Lotus zyskują coraz większe grono zadowolonych Klientów. Wszystkie produkty Lotus podkreślają nowoczesność, dynamiczność i niepowtarzalność, wykonane z wyselekcjonowanych materiałów co jest gwarancją wysokiej jakości. Natomiast damskie zegarki Lotus to kunszt oraz wyobraźnia w podejściu do projektowania przyciągających wzrok kopert oraz bransolet. W tym przypadku posrebrzana oraz pozłacana stal
szlachetna tworzy doskonałą kompozycję z ceramicznymi tarczami dekorowanych maleńkimi kryształkami. Poza nawiązującymi do nowoczesnej klasyki zegarków damskich, które kojarzą się z luksusem, dla pań stworzono także kolekcję sportowych czasomierzy. Swym designem są zbliżone do męskich modeli z tej samej kategorii, ale te damskie mają mniejsze rozmiary i przybierają bardziej delikatną formę.

Wyświetlanie jednego wyniku