Rubicon

Rubicon jest firmą rodzinną zlokalizowaną na północy Anglii. Początki marki Rubicon sięgają 1998 roku, gdy zespół projektowy, pracujący przy tworzeniu luksusowych, szwajcarskich zegarków, podjął przełomową decyzję. Powołał do życia nowatorską kolekcję, dedykując ją Klientom, którzy od zegarka oczekują nie tylko oryginalnego designu i funkcjonalności, ale pragną, w relatywnie niskiej cenie, otrzymać produkt luksusowy i wyrafinowany.
Siła marki Rubicon opiera się na tradycji, którą od lat wzbogacana najnowocześniejszymi technologiami. Koperty i bransolety wytwarzają ze stali szlachetnej lub stopów miedzi. Wszystkie powłoki posiadają podwyższoną odporność na ścieranie i są wykonywane w rewolucyjnej technologii IPS/IPG. W zegarkach stosują najwyższej jakości mechanizmy: Ronda, Isa, Citizen i Seiko – od prostych mechanizmów wskazówkowych, do zaawansowanych mechanizmów wielofunkcyjnych.
Stylistyka bazuje zarówno na wzorach klasycznych i eleganckich, jak również mocno futurystycznych i odważnych. Kolekcja obejmuje szeroki wachlarz zegarków damskich i męskich, na bransoletach lub skórzanych paskach, ze szkiełkami dopasowanymi do potrzeb użytkownika. Każdy zegarek łączy perfekcyjnie dopracowaną stylistykę z najwyższej jakości mechanizmami, które stosowane są także w ekskluzywnych zegarkach szwajcarskich.

Showing 1–12 of 18 results